Фурнітура

Ми шукаємо зручності у всьому. Від якісного та правильного віконного складання залежить ваш комфорт у будинку. Адже так приємно, коли все працює без перебоїв багато років. Щоб конструкція виконувала всі функції, потрібна якісна фурнітура. Але за своєю недосвідченістю багато людей губляться від запропонованого сьогодні великого вибору аксесуарів. Компанія «Моє вікно» пропонує вже перевірену фурнітуру австрійської фірми MACO та ACCADO для металопластикових вікон та дверей. Фурнітура цих фірм найчастіше має попит, і гідно тримає високу планку. Від якісної фурнітури залежить безліч факторів: хороша плавна робота стулок, безпека, відмінна притискна щільність, та багато інших процесів, що впливають на якісну експлуатацію. Важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​сама фурнітура. Металеві міцні деталі прослужать тривалий час, а їхнє спеціальне покриття захистить від корозій. Зовнішній вигляд фурнітури також має бути гідним, адже форма та кольорова гама підкреслює загальну стилістику конструкції та виглядає гармонійно. До вибору фурнітури потрібно підійти з розумом і не заощаджувати, тому що дешева фурнітура дуже швидко ламається.

Фурнітура MACO

Виробник фурнітури з 60-річним досвідом, оснащує кожен вироблений елемент фурнітури додатковою якістю та функціональною перевагою.

Всі поворотно-відкидні вікна з фурнітурою МАСО мають мікроліфт, який блокує помилкові дії: повороти ручки тоді, коли стулка знаходиться у відкритому стані.

Фурнітура МАСО – чудовий спосіб захистити будинок від лютих морозів та унеможливити будь-яке продування в найбільш уразливих місцях вікна. Ексклюзивність МАСО — це регулювання фурнітури в усіх напрямках, у тому числі й нижній петлі.

Фурнітура SIEGENIA

SIEGENIA представляє новинки для Вас: TITAN axxent 24+

Для сучасного дизайну характерні прості, чисті лінії та максимально відкритий простір. Центральним елементом такого інтер’єру стають великі, широкоформатні конструкції з вузькою шириною профілю, що максимально відкривають простір. із застосуванням високотехнологічних конструктивних рішень, що забезпечує простий монтаж на етапі виробництва, а також залучаючий зовнішній вигляд готової конструкції та надійну та комфортну експлуатацію. Не впевнені, чи варто використовувати приховані системи? Забудьте про свої сумніви з TITAN axxent 24+!

Переваги фурнітури SIEGENIA

  • Повністю приховане рішення для створення чистих, лаконічних ліній в інтер’єрі
  • Абсолютна свобода у виборі колірного рішення
  • Підходить для конструкцій з великою вагою стулки
  • Неперевершена зносостійкість та довговічність конструкції
  • Висока енергоефективність та теплоізоляція завдяки щільному притиску по всьому периметру стулки
  • Ідеально підходить для вікон із вузькою шириною профілю завдяки компактному виконанню.
  • Максимальна гнучкість регулювань для збереження преміального комфорту в керуванні вікном протягом усього терміну служби конструкції

Гарантия

Наша компанія дає гарну гарантію, але якщо виникає поломка серйозніша, наш майстер негайно виїжджає на об’єкт. Для тих, хто звик розраховувати свої кошти розумно, ми пропонуємо придбати фурнітуру в комплексі. Це заощадить ваш час та гроші. І, звичайно ж, для постійних клієнтів є приємні знижки. З нашою фурнітурою герметичність ваших вікон збережеться на довгі роки, а різноманітність дизайнів та кольорів не обмежить ваш вибір. Замовивши фурнітуру у компанії «Моє вікно», ви отримуєте функціональність, сучасність, надійність та комфорт. Детальну інформацію ви можете отримати, зателефонувавши за номерами телефонів, представлених на сайті.

Швидкий та точний прорахунок онлайн:

Відправити заявку

Точність виміру - гарантія якості вікон

Виклик замірника

Гнучка система знижок

Отримати знижку