Ламінація ПВХ профілю

Пластикові вікна різних кольорів. Ламінація на заводі АМТТ

Компанія АМТТ пропонує послуги з ламінації ПВХ профілю, ламінації штапиків будь-якого виробництва. Профіле — Ламінуючий Верстат служить для облицювання полівінілхлоридних (ПВХ) профілів за допомогою ПВХ плівки з використанням термоплавкого клею розплаву ПУР Хотмеята (Kleiberit, Germany).

На сьогоднішній день імітація дерев’яних текстур дуже затребувана в будівництві та декоруванні об’єктів. Наша компанія АМТТ виробляє вироби на індивідуальні замовлення, та пропонує послуги ламінації ПВХ профілю та штапиків. Металопластикові вікна нудного білого кольору мало кого приваблюють. Проекти стають сміливішими та яскравішими. І тепер не потрібно ламати голову над тим, що віконні рами можуть не підійти під загальну стилістику інтер’єру. Ламінація пвх профілю вирішує безліч завдань:

 • Міцність та стійкість. Такі профілі зносостійкі та прослужать дуже довго.
 • Незважаючи на те, що це плівка, вона не піддається зовнішнім ушкодженням. Її не можна подряпати.
 • Гарні характеристики. Ця плівка не піддається впливу ультрафіолетового проміння і дуже легко переносить температурні перепади.
 • Зовнішній вигляд. Будьте впевнені, що ці профілі прослужать вам довгий час, оскільки згодом не втрачають своєї естетичності.
 • Якісна імітація будь-якої дерев’яної текстури. Для тих, хто не має можливості замовити натуральні вироби, це чудова і доступна можливість. Тим більше, вибираючи абсолютно будь-який колір, ви втілите в життя найсміливіші ідеї. Серед представлених вже готових ідей є можливість розробити своє ексклюзивне замовлення.

Ламінація профілю – це стабільність та впевненість. Компанія АМТТ має свій спеціалізований завод, який має нове якісне обладнання. Процес вимагає строгого виконання всіх етапів, тому вироби нашої компанії насамперед міцні та надійні. Якщо ви шукаєте якість та дизайн, звертайтеся до нас. Ми виконаємо замовлення будь-якої складності в максимально швидкі терміни, а ціни та вибір вас потішать.

Кольори плівки Renolit

КолірАртикулКолірАртикулКолірАртикул
Дуб темний2052089Дуб рустикал3149008Вишня Руст3214007**
Махагон2097013Дуглас посат3152009*Сіена PN49237**
Сірий715505Золотий дуб2178001Каштан809905***
Дуб світлий2052090Гірська сосна3069041*Винний300505***
Горіх2178007Дуб античний3211006**Червоний308105***

Ламінація ПВХ профілю, корисна інформація

Ламінація ПВХ (кашування металопластикового профілю) — це технологічний процес з нанесення високоміцної декоративної плівки за допомогою спеціальних клеїв. Багата палітра декорів та кольорів плівки дозволяє втілити в життя будь-яку дизайнерську ідею та надати неповторного вигляду Вашому вікну або будь-якій конструкції. Пластикові вікна перестають бути білими, широкий асортимент плівок дозволяє зробити металопластикове вікно під будь-яку колірну гаму та структуру. Плівки для ламінації ПВХ профілю — це високоякісні плівки для зовнішнього застосування: багатошарова структура забезпечує захист поверхні профілю та всіх елементів від зовнішніх впливів.

Часовий інтервал для ламінування профілю:

48 годин – час дозрівання до розплавлення та зварювання

72 години –час дозрівання у зимових умовах t -15С

14 днів –час витримки до процесу згинання профілю.

2 месяца – досягнення остаточної міцності за нормальної температури.

Профіль можна ламінувати з двох сторін, плівка при цьому з’єднується з профілем міцно. Плівка, що використовується при ламінації профілів ПВХ, стійка до атмосферних впливів, не розшаровується, не боїться ультрафіолетових променів, не вигоряє і потребує мінімального догляду. Ламінуюча плівка стійка до різних механічних пошкоджень, перепадів температур від -80 до + 130 градусів, до вологості та сонячного випромінювання. Завдяки цим характеристикам плівка може надовго зберігати свій початковий колір.

Переваги ламінованого ПВХ профілю плівками Renolit (Германія):

 • висока стійкість до механічних впливів
 • плівка не вицвітає на сонці, плівка нечутлива до опадів
 • плівка витримує температури від -80 до +130°С
 • широкий вибір кольорової гами, двостороння ламінація профілю
 • імітація структури дерева
 • гарантія 10 років

Ламінуючий верстат — можливість ламінації профілів з ПВХ, МДФ, дерева та алюмінію плівками з ПВХ, паперу та натурального шпону зі швидкістю в 40 м/с. Тип верстата залежить від системи нанесення клею. Верстат для різання плівки — верстат для різання плівки служить для розрізання та намотування ПВХ плівки і складається з однієї основної осі розмотування, двох осей намотування, вузла порізки і електронної панелі управління. Станина верстата є міцною зварювально-сталевою конструкцією.

Коефіцієнт націнки : до 12 м/п — 2;до 18м/п — 1,5; до 36 м/п — 1,2 ; до 48 м/п -1,1, Настройка обладнання 95 грн, Можлива ламінація підвіконь до 250 мм а також шпросів, Фломайстери під всі кольори плівок — 140 грн.

Примітки:

 • Термін виконання замовлення від 3-х робочих днів
 • Транспортні послуги по Києву та області безкоштовні