Москитная сетка на окна и двери

Віконні та дверні москітні сітки виконують дуже важливе завдання — не допускати комах у житлову зону та зону відпочинку, щоб не порушити комфортність цих зон. За допомогою віконних та дверних москітних сіток це виконується просто та ефективно. Конструкція москітної сітки проста в експлуатації і монтажі і органічно вписується в дизайн інтер’єру, не погіршуючи зовнішній вигляд вікна. Дверна і віконна москітна сітка:

  • Одно- або двостулкова згорнута антимоскітна сітка в компактних касетах.
  • 2 різні моделі для дверей і для вікон.
  • Всі елементи погодостійкі і не вимагають технічного обслуговування.

  Кілька десятків років тому, за часів наших бабусь та дідусів, не було склопакетів, металопластикових та багатофункціональних вікон, тому ніхто не встановлював москітні сітки на вікна. Натомість використовували звичайну марлю і кріпили її липкою стрічкою по периметру віконної рами. Сьогодні технології зробили крок вперед, і віконна москітна сітка тепер стала незамінною частиною віконної конструкції, особливо, якщо йдеться про дачі та споруди поблизу озер та лісів. Москітна сітка на вікна та двері – це алюмінієвий профіль, який фарбується спеціальною емаллю (порошкова суміш). На сьогоднішній день існує велика різноманітність сіток на будь-які прорізи простої та складної форми. Допускаються різні параметри. До речі, не тільки на вікна можна встановити цей захист від комах. Компанією «Моє вікно» також проводиться дверна москітна сітка.

  Москітна сітка на вікна, види:

  • віконна москітна сітка
  • москітна сітка на двері
  • ролетна сітка
  • складна москітна сітка
  • слайдингова москітна сітка

  Зрозуміло, кожен вид москітної сітки для дверей та вікон виготовляється та монтується, виходячи з вимог замовника та можливостей. Якщо вікна погано змонтовані або параметри не відповідають головним вимогам, тоді слайдингові або ролетні сітки, на жаль, встановити неможливо. Але наші професіонали завжди готові запропонувати альтернативний і більш відповідний тип антимоскітки.

  Віконна москітна сітка

  Москітні сітки на вікна легку конструкцію з екструдованого алюмінієвого профілю, з зручними ручками. По периметру рамки використовується шнур ущільнювача. Рамка кріпиться за допомогою чотирьох кріплень із зовнішнього боку віконної рами і за потреби в зимовий період легко знімається. Установка не займе багато часу. Розмір комірки москітної сітки 1×1 мм. забезпечує міцність протимоскітної системи за великих розмірів. Система кріпиться до дверей за допомогою завіс, забезпечених механізмом, що самозакривається, а виключення щілин забезпечується за допомогою щіткового ущільнювача і магнітних засувок. Дверна сітка не потребує особливого догляду, легко демонтується на зимову пору року.