Нестандартні вікна

Нестандартні пластикові вікна відрізняються формою від звичних для нас прямокутних. Профіль Rehau відмінно піддається будь-яким перетворенням (гнуття, різання). Наш завод укомплектований спеціальною автоматизованою лінією для вигинання ПВХ профілів. Ми маємо великий досвід виготовлення нестандартних конструкцій і пропонуємо Вам виготовлення аркових вікон, дверей з висококласного металопластикового профілю Рехау, а також виконання складних архітектурних форм з ПВХ. Прямокутні — це звичне явище для багатоповерхових будинків і більшості міських будівель . Тому сьогодні архітектори та дизайнери все частіше приділяють увагу зовнішньому вигляду фасаду, наголошуючи на вікнах та вхідній групі. «Моє вікно» виготовляє нестандартні конструкції з німецького профілю Rehau.

ПВХ-профілі хороші тим, що вони не тільки служать естетичною «візитною карткою» вашого будинку, а й поєднують у собі функції захисту та збереження тепла. Вважається, що чим більший скляний отвір, тим більше втрат тепла, але не у випадку з нестандартними вікнами ПВХ. Дотримуючись сучасних технологій, ми можемо виготовити вікна будь-якої величини і форми, зберігши при цьому всі функціональні переваги. Зовнішній вигляд конструкції може бути абсолютно різноманітним: овал, арка, коло, трикутник, трапеція та будь-яка інша нестандартна форма, залежно від фантазії. Круглі, трикутні та шестикутні форми частіше розробляються для додаткового освітлення на мансардних поверхах. Крім цього, поєднання унікальних матеріалів та фурнітури робить будинок незабутнім і привабливішим.

Види вікон нестандартної форми

Нестандартні пластикові вікна, на які часто звертають увагу, можна поділити на 3 типи:

 • Французькі. Неймовірно красиві на всю висоту кімнати з панорамним виглядом. За рахунок своєї масивності часто мають розсувну систему або можуть відкриватися за допомогою дверей. Вони можуть мати арочну форму.
 • Еркерні. Скляна конструкція, яку часто використовують для балконів, зимового саду та веранди. Вони можуть з’єднуватися під кутом встик і наголошувати на будь-якій формі фасаду.
 • Ілюмінатори. Служать своєрідним архітектурним доповненням. Часто викликають відчуття спокою та комфорту, тому що асоціації пов’язані з літаками, підводними човнами. Вони, на відміну інших, можуть витримувати високий тиск. Люди встановлюють їх у спальнях або бібліотеках, де затишно і тихо. Штапики здійснюються на професійній автоматизованій лінії виробництва Італія. Обладнання дозволяє виконати:
  • гнуття  профілю для арочних дверей та отворів
  • згинання для арочних та круглих вікон
  • замовлення для міжкімнатних арочних переходів
  • конструкцію на будь-які арочні конструкції з профілю ПВХ

У нас ви можете замовити та купити нестандартні вікна будь-якої форми.
Нестандартні вікна, як при виробництві, і при установці вимагають високої кваліфікації виробничого персоналу, і навіть бригади монтажників. Монтаж стандартних та нестандартних конструкцій може бути здійснений зсередини приміщення, або зовні з використанням будівельних лісів та альпіністського спорядження.

Нестандартні вікна виготовляються досить довго, адже потрібна копітка і точна робота. Ціна залежить від складності роботи. Але при цьому їхній термін придатності відмірюється кількома десятками років.

Компанія «Моє вікно» надає замовникам незаперечну якість та високу гарантію. І, звичайно, здійснює виїзд на об’єкт для вимірів. Наші професіонали мають великий досвід виготовлення та встановлення нестандартних вікон, тому ви можете бути впевненими у якості та надійності виробу.

Типи відкривання нестандартних конструкцій

Швидкий та точний прорахунок онлайн:

відправити заявку

Точність виміру - гарантія якості вікон

Виклик замірника

Гнучка система знижок

Отримати знижку