Про компанію

«Моє Вікно» є комерційним підрозділом, який входить до групи компаній AMTT. Ми виробляємо пластикові вікна та двері, а також розсувні системи (розсувні вікна). Для виробництва нашої продукції ми використовуємо високоякісний німецький профіль REHAU. За два десятки років ми чесно заробили репутацію надійного партнера на ринку виробництва та монтажу вікон, дверей, склопакетів, розсувних систем, вітражів та ламінації ПВХ під будь-яку фактуру. /p>

НАДІЙНІСТЬ. ДОВIРА

Власне сучасне виробництво

Телеканал UA.TV зняв передачу Зроблено в Україні на виробництві Моє Вікно

Зйомки передачі проходили на нашому виробництві, так що можна заочно познайомитися з нашими чарівними менеджерами, а також подивитися весь процес на самому виробництві, заглянути за лаштунки виготовлення вікон з ПВХ профілю, побачити всі процеси на власні очі, дізнатися докладно як виготовлятимуть ваші металопластикові вікна.

 

Моє Вікно

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Тому, що ми можемо забезпечити стабільно високу якість на кожному етапі виконання замовлення:

  • Високоякісний німецький профіль. У виробництві вікон і дверей ми використовуємо оригінальну німецьку систему REHAU, яка є еталоном на світовому ринку профільних систем.
  • Технологія збірки. На заводі нашої компанії збірка повністю автоматизована та здійснюється на новітньому устаткуванні. Це унеможливлює не якісне складання, що гарантує Вам довговічну та комфортну експлуатацію наших виробів.
  • Якісні склопакети Власне виробництво склопакетів на автоматичній комбінованій технологічній лінії відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-107-2001.
  • Фурнітура. Як і конструкція загалом, у нас тільки оригінальна фурнітура та надійні кріплення.

На нашому заводі повністю автоматизовано процес виробництва та налагоджено контроль усіх його стадій, що гарантує стабільно високу якість нашої продукції. При цьому до реалізації кожного проекту ми підходимо індивідуально, враховуючи персональні вимоги кожного нашого клієнта. Власна служба доставки та кваліфіковані фахівці з монтажу бережно доставлять та встановлять Вам вікна та двері якісно та вчасно. А наша офіційна гарантія, як безпосереднього виробника пластикових вікон, дверей і розсувних систем, гарантує довговічність використання наших конструкцій та економію Вашого бюджету.

Ви неодмінно залишитеся задоволені якістю нашої продукції та сервісу!

Разрешительная документация:

  • ліцензія на будівельні та монтажні роботи
  • дозволи на роботи підвищеної небезпеки та висотні роботи
  • вся продукція, сертифікована відповідно до УКРСЕПРО
  • виготовлення та монтаж конструкцій здійснюється у суворій відповідності до вимог існуючих норм та стандартів