Скління балконів та лоджій

Компанія «Моє вікно» пропонує якісне скління балконів та лоджій. Наше завдання — облаштувати та якісно утеплити балкон, щоб вам було максимально комфортно.

За допомогою скління лоджії та балкона, можна збільшити простір, та перетворити інтер’єр.

Прекрасна можливість ізолюватися від шуму та утеплити будинок, заощадивши на електроенергії.

Стекливши балкон, ви повноцінно можете використовувати простір для роботи та творчості.

Чим відрізняється скління балкона від лоджій?

  • Балкон - це виступаючий майданчик на фасаді будівлі з поручнями. У балкона немає стін. Засклюють балкон по всьому периметру і додатково зміцнюють. Існує також можливість розширити балкон за допомогою виносу. Типи скління можуть бути як стандартними, так і еркерними і французькими.
  • Лоджія є приміщенням, яке може бути відкритим з різних сторін, і огороджується парапетом або колонами. Як правило, лоджія пов'язана з кімнатою та її освітленням, і часто може бути вже заскленою. Тому лоджію не потрібно засклювати з усіх боків, але обов'язково варто утеплювати. Витрати виходять більшими, тому що утеплюється ще й стеля.

Особливості скління балконів

Так, плити балкона кріпляться навісом шляхом заходу одного краю основи у зовнішню стіну будівлі. З трьох сторін він залишається відкритим, а його огородження зазвичай здійснюється тонкими металевими або бетонними стінками. Саме тому скління такої площі здійснюється по всьому периметру. Але тут слід передбачити зміцнення балконної плити, що зазвичай виробляють шляхом вбудовування балок, металевих кріплень знизу та зверху. Іноді вдаються до розширення конструкції з виносом її назовні на відстань від 25 до 40 см. Засклення балконів проводять еркерним, французьким, стандартним способами.

  • Балкони в Києві склеюють, щоб розширити корисну площу квартири, обладнавши на балконі полиці/шафи/стелажі для зберігання домашнього начиння, особистих речей, консервації, інструментів і т.д. там сушарки для білизни або інші необхідні в господарстві речі;
  • Для продовження кімнат, їх розширення, більш раціональної організації простору.

Особливості скління лоджій

Лоджія просто ідеально підходить для того, щоб збільшити кількість корисних метрів житлового приміщення, адже вона розташовується всередині будівлі, яка є його опорою з усіх трьох сторін (дві бічні його стіни та одну несучу).

Лоджія не потрібно засклювати з трьох сторін, але необхідно їх утеплити. Розширити приміщення теж можна, але лише за підвіконням на 10/25/30 см у різних випадках. Витрат на скління лоджії буде трохи більшим, адже знадобиться не тільки утеплити її по периметру, але й виконати гідроізоляцію та утеплення даху.

Швидкий та точний прорахунок онлайн:

Відправити заявку

Точність виміру - гарантія якості вікон

Вызов замерщика

Гнучка система знижок

Отримати знижку