Відливи, козирки, нащільники

У якісній віконній конструкції кожна деталь виконує важливі функції. Відливи, козирки та нащільники — необхідні дрібниці, які доповнюють характеристики конструкції, а також є декоративним елементом. Ці окремі деталі виготовляються компанією-виробником «Моє вікно» на спеціальному заводському верстаті. Ці тонкі металеві пластини можуть бути різної конфігурації і дизайну, а лицьова поверхня може додатково оцинковуватися або фарбуватися в різні кольори. Кожен із трьох деталей виконує своє призначення та має свою форму: Відливи. Встановлюються як захист приміщення від проникнення води та захищають монтажну піну. Відливи кріпляться під кутом зовні віконної конструкції. Ширина відливу важлива при встановленні. Необхідно підбирати правильні параметри, щоб під час експлуатації не затікала вода, а відлив не гримів під час дощу. Поверхня цих деталей буває: пластикова, оцинкована та покрита поліестеровим шаром. Відливи мають свої характеристики:

  • Вони безшумні.
  • Чи не деформуються. Чи не схильні до корозії.
  • Не жовтіють та стійко переносять ультрафіолетові промені.
  • Стійкі до морозу та займання.
  • Просто монтуються та легко обробляються.
  • Довговічні.

Відливи для вікон, балконів та лоджій.

Відливи встановлюються із зовнішнього боку вікон і призначені для стікання води вчасно дощу, а також для захисту монтажної піни в зоні підвіконного профілю. Важливо правильно підібрати потрібну ширину відливу, адже якщо він буде дуже коротким — можливе затікання води під відливом, а якщо дуже широкий — не уникнути гуркоту під час сильного дощу.

Козирки для балконів та лоджій

Козирки. Вони виготовляються з тонкої сталі з додатковим поліестеровим покриттям. Козирки встановлюються зверху лоджій та балконів, таким чином, захищаючи їх від опадів. Знову ж таки, важливо вибрати правильні параметри козирків та їх кут під час монтажу. Короткий козирок не зможе повноцінно виконувати свої прямі функції, через що усередину затікатиме вода. Ну, а широкий козирок дуже шумить. Існують звукопоглинаючі козирки, вони мають ворсисте покриття, яке усуває шум дощу. Вони зазвичай встановлюються для панорамних вікон і коштують дорожче.

Нащельники для балконов и лоджий

Нащільники. Встановлюються найчастіше на балконах та лоджіях, а не на окремих вікнах. Монтажні шви балконів не захищені від погодних умов, тому використовуються нащільники. Вони закривають усі щілини та стики. Залежно від конструкції балкона, нащільники теж бувають різної форми та виготовляються на замовлення.