Портали розсувні

Розсувні металопластикові двері, вікна, портали, портальні системи, патіо або панорамні все це різні назви розсувних або складних конструкцій, що володіють великою площею скління.

Такі конструкції набули сьогодні великого поширення, завдяки тому, що вони дозволяють наповнити простір світлом, візуально зробити його більш об’ємним і додати в його атмосферу більше затишку. Використання для скління великої площі звичайних віконних рам пов’язане з певними складнощами, тому що їх стулки повинні мати значні розміри, і їх відкриття може принести істотні незручності, наприклад, у відкритому вигляді вони займають занадто багато місця всередині приміщення.

Розсувні металопластикові вікна та двері спеціально підготовлені до великих навантажень, великих ваг створок, частого використання (відкриття та закривання). Виготовлені з усіх основних типів матеріалів (дерева, алюмінію або ПВХ), ці системи не тільки прості в установці, але також не викликають жодних труднощів при експлуатації і практично не мають обмежень — стулки таких систем можуть досягати ваги в 400 кг.

Фурнітура (механізми) порталів

Відмінною технічною характеристикою фурнітури SiegeniaAubi є подвійна система примусового управління, в якій рама рухається за допомогою візка та ножиць, що діють абсолютно синхронно.

Однією з найпопулярніших систем фурнітури ROTO є марка Patio 100 S/160 S , застосовувана для паралельно зсувних стулок з дерева та ПВХ.

У системі HAUTAU для стулок вагою до 300 кг, виготовлених з дерева, алюмінію або ПВХ, у компанії розроблена підйомно розсувна фурнітура марки ATRIUM HS.

Розсувні та зсувні металопластикові двері та вікна для балкона – відмінне рішення для візуального розширення простору в невеликих приміщеннях, встановлення у великих прорізах, на терасах або в закритих альтанках.

 

Типи розсувних портальних систем

Створки подъемнораздвижных дверей могут открываться, разъезжаясь в стороны, после того, как их слегка приподнимут, или же откидываться назад, удерживаясь на нижнем подвесе.

В параллельнораздвижной системе створки открываются, откидываясь на нижнем подвесе. Разнообразие таких систем очень широко. Складные раздвижные створки применяются для остекления фасадов больших размеров. Особенностью их является то, что они позволяют полностью открыть часть фасада, являясь по своей сути раздвижной стеной.

Застосування розсувних порталів

Портальні системи використовуються при виготовленні розсувних конструкцій з будь-якою кількістю стулок для скління зимових садів, терас, веранд або балконів. Їхня конструкція практично нічим не відрізняється від конструкції розсувних дверей – для того, щоб стулки відкривалися, встановлюються верхні і нижні напрямні, за якими вони і ковзають абсолютно безшумно. У закритому стані стулки конструкції абсолютно герметичні. При їх монтажі використовуються оперізуючі щіточні ущільнювачі, які не тільки спрощують експлуатацію стулок, дозволяючи їм ковзати по напрямних рівно, а й подовжують термін служби герметизуючих ущільнень розсувної системи. Ходові ролики, за допомогою яких відбувається ковзання, мають опору у вигляді елементів армування, що дає можливість розподілити вагу конструкції максимально рівномірно. При цьому зовсім не обов’язково, щоб усі стулки конструкції були розсувними – цілком можлива комбінація розсувних і статичних стулок.

 

Варіант скління

Варіанти самого скління в таких конструкціях вибираються, залежно від типу приміщення. Якщо воно відноситься до розряду «холодних», то для скління використовується спеціальне безпечне скло, якщо ж температура в приміщенні має значення, для скління використовуються склопакети. Непрозорі елементи конструкції — профілі — підбираються таким чином, щоб максимально гармонійно вписатися в загальний інтер’єр (для цього виробниками випускаються профілі різного кольору і форми) і не заважати загальному огляду. Залежно від того, яку роль має виконувати профіль, він може бути теплоізольованим, а також може мати різну ширину і глибину.

Швидкий та точний прорахунок

Відправити заявку

Точність виміру - гарантія якості вікон

Виклик замірника

Гнучка система знижок

Отримати знижку